Якщо ви ще не визначилися з вибором, готові варіанти фото тротуарної плитки допоможуть прийняти правильне рішення. Після завершення робіт, скидайте фотографії тротуарної плитки на електронну пошту – [email protected]. Ми будемо раді поділитись Вашими успіхами у благоустрої на нашому сайті. Чекаємо на Ваші фото!

Побачити у вічі тротуарну плитку na-himke, не складно! З нами працювали:

Заправки SOCAR, м. Одеса

BIOpark, м. Одеса

Парк імені Горького, м. Одеса

ЖК "Обрій", м. Одеса

ЖК "Набережний квартал", с. Крижанівка

ЖК "Люксембург", м. Одеса

Міська клінічна лікарня №11, м. Одеса

У нашому списку не тільки робота в м. Одеса, а й по всій Одеській області. Багато квадратних метрів тротуарної плитки na-himke викладено у районних центрах, дитячих будинках, культурних центрах області. Приватні будинки, дачні ділянки, курортні зони так само постійні наші клієнти. Ви обов'язково залишитеся задоволені нашою тротуарною плиткою, і тому сподіваємося про це дізнаються усі!

Для підприємців ми складаємо спеціальні комерційні пропозиції, наголошуючи на всіх вигодах роботи з нами. На сьогоднішній день більшість будівельних компаній у процесі закупівлі матеріалів маю справу з різними посередниками, що веде до збільшення витрат. Що стосується великих виробників, тут ситуація не дуже відрізняється, адже покупець змушений переплачувати за бренд. Вирішенням цієї проблеми є пряма співпраця з нами! Вигода співпраці з нами:

  • ви заощаджуєте в середньому 10% на благоустрої території

  • отримуєте гарантовано якісний товар (гарантія 5 років)

  • отримуєте товар без затримок у обумовлені заздалегідь терміни

  • повний та оперативний інформаційний супровід

Ми намагаємось забезпечити різноманітний асортимент продукції, тому варіації укладання тротуарної плитки численні. При укладанні застосовуються не однакові схеми в залежності від її конфігурації та розмірів. Визначитись з дизайном викладки дуже складно. Для вас ми створили цілі файли з численними варіантами та комбінаціями. Найпопулярнішим та малобюджетним є дизайн із використанням тротуарної плитки "Старе місто". Важливо враховувати, що незвичайні та оригінальні візерунки різко підвищують відходи крою плитки та, відповідно, бюджет оздоблювальних робіт. Чекаємо на Вас в офісі при нашому заводі, де із задоволенням підберемо той дизайн, який підкреслить індивідуальність вашої ділянки та одночасно впишеться до вашого бюджету.

Телефонуйте та приїжджайте до нас, ми завжди чекаємо на Вас!